• Свеж
Hoobar Керамички Ashtray со Капак Круг Пура Ashtray со Резервоар за Вода за Насловна & Канцеларија Пепел Носителот Одличен Подарок за Пушачи (Сина)

Hoobar Керамички Ashtray со Капак Круг Пура Ashtray со Резервоар за Вода за Насловна & Канцеларија Пепел Носителот

DEN 311.76
Достапно е за нарачката

Стока

Класичната керамички ashtray/пепел носителот со капак.Посебен и уникатен дизајн.Одлично за декор вашата канцеларија, дневна соба,спална соба, итн.Windproof Дизајн : На ashtray има капак и својата " сад се длабоко и доволно големи за да ги зачувате многу отпушоци од цигари и одржување на пепел во внатрешноста.Изолира мирисот на отпушоци од цигари.Анти-пропадна дното дизајн , сместен многу балансирана.Совршен Подарок Идеи : убав подарок за двете пушачи и не-пушачите.Не само ashtray но, исто така, домашна декорација.Имаат за себе, вашите пријатели, семејства и љубовници, како подарок за Божиќ, денот на Благодарноста, Денот на Вљубените, и така натаму!.Функција : Керамички Ashtray со Капак Материјал : Керамички.Дијаметар : 4.3 инчи /11 cm.Висина : 3.1 инчи /8 см.Пакет се вклучени : 1 x Керамички Ashtray.Керамички ashtray е прекрасен дизајн за држење на цигара пепел во куќа, канцеларија, хотел, ресторан и така натаму. 3 цигара почива, кој ви помогне да пушат повеќе погодно и удобно.Анти-пропадна дното дизајн Поставени многу балансирана,Windproof.Имајте куќата чиста, исто така, еден убав украс за домот.Совршен подарок за татко,сопруг,наставникот,др.Добар фестивал подарок и tabletop декорација.Топло Совети : 1. Ве молиме чисти редовно по користи. 2. Не се чисти со тврд предмет,избегнувајте гребење на површината. 3. Ве молиме имајте во предвид дека ќе има некои боја разлики бидејќи ситуацијата на екранот покаже и светлина. 4. За големината,бидејќи тоа е рачно изработени,1~2cm грешки ќе биде прифатливо.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата