• Свеж
X-Вредноста Црна/Зелена Силикони Лист Ashtray Нераскинливо Декоративен Послужавник Шарени Држачот за Надвор/Внатре/Дома Декор

X-Вредноста Црна/Зелена Силикони Лист Ashtray Нераскинливо Декоративен Послужавник Шарени Држачот за Надвор/Внатре/Дома

DEN 287.76
Достапно е за нарачката

Стока

Цигара ashtray погодна за внатрешна, надворешна, канцеларија, хотел, ресторан употреба,многу погодности.Лесен за одржување и чистење , едноставно измијте со топла вода и да се исуши, убаво дополнителна декорација во домот ,градината, канцеларија, хотел, ресторан, автомобил, итн.Трајни и топлина отпорни на 480 F.Двата практични и декоративни, голем капацитет и убава форма.На врвот овозможува лесно тапкање и стружење на чинии.Пакет се Вклучени : 1* Ashtray 1* Резба алатка Функција Едноставен живот, вкусот на почетниот Лист форма ashtray, Убава декорација Тип : Преносни Материјал : Силикон Применливи сценарија : Дома Мебел,Статистика,бар ,хотел Лесно да се чисти со малку сапун и вода, машина за миење садови безбедно многу убав подарок, како украс, можат да бидат ставени во вашата продавница или дадени на еден пријател, кој пуши совршен креативни и да ги импресионира вашите пријатели и одржите вашиот дом чист Информации : 1.Ве молиме не го стави силикони ashtray во близина на оган, во случај на деформација! 2.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува мала разлика на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира исто Повратни информации : -За било какви прашања, ве молам само да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви помогнат во целосна експлозија. -Ви благодариме за купувањето и ние во голема мера го цениме вашата повратна информација.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата