• Свеж
X-DREE 3мм Кол Метал Железо Обложено Beaded Конектор Топката Копче Синџир 100cm Должина(Conector де abalorios де hierro chapado en метал един diámetro де 3 милиметри Кол. Cadena dominante 100cm Longitud

X-DREE 3мм Кол Метал Железо Обложено Beaded Конектор Топката Копче Синџир 100cm Должина(Conector де abalorios

DEN 1423.20
Достапно е за нарачката

Стока

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Метал Позлатен Iron.Net Тежина : 16g; Пакет Содржина : 1 x Beaded Конектор Копче за Синџир.Главната Боја : Злато Тон; Име На Производ : Beaded Конектор Копче За Синџир.Бакар Beaded Конектор Кол : 3мм/0.12 во(iámetro del conector де cuentas де cobre : 3 mm / 0.12 pulg.Синџир Должина : 100cm/40inch(Longitud де ла cadena : 100 см / 40 pulgadas. 3мм Кол Метал Железо Обложено Beaded Конектор Топката Копче Синџир 100cm Length Description : Висок Квалитет на Метал Железо Обложено beaded топката синџир, прекрасна замена за вашиот скршен оние.Погоден за бесење нокти датотеки, етикета ознаки, свитлива ножици, копчиња и други мали нешта.Секој ѓердан доаѓа во комплет со топката синџир конектор.Опис на Spanish Conector де abalorios де hierro chapado en метал един diámetro де 3 милиметри Кол.Cadena dominante 100cm Longitud País де Fabricación : КИНА; Материјал : Hierro Metalizado Peso neto : 16 g; Contenido del paquete : 1 x llavero един conector abatible Color директорот : Tono дорадо"; Nombre del producto : Cadena де conector moldeadoiámetro del conector де cuentas де cobre : 3 mm / 0.12 pulg.Longitud де ла cadena : 100 см / 40 pulgadas.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата