• Свеж
IAQWE 56.5 X 85.8 Автомобил Шофершајбната Покрие Снег Мраз Отстранување Wiper Заштитник за Снег, Мраз, Сонце, Мраз Одбрана, Одговара на Повеќето Автомобили Камиони, Комбиња и

IAQWE 56.5 X 85.8 Автомобил Шофершајбната Покрие Снег Мраз Отстранување Wiper Заштитник за Снег, Мраз, Сонце,

DEN 551.76
Достапно е за нарачката

Стока

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. .ИДЕАЛЕН ЗА ШОФЕРШАЈБНАТА ЗАШТИТА. 56.5" X 85.8" IAQWE шофершајбната снег маска може да ја покрие целата шофершајбната и стакло, да ги задржи на шофершајбната од снег, мраз, птица намалува, и остава.Паѓа работи од дрва, како што се лисја, борови иглички не се во да фрустрираат на стакло.ПОГОДЕН ЗА ПОВЕЌЕТО МОДЕЛИ.Постојат три големини можете да изберете од, ве молиме мерка приближната големина на вашиот шофершајбната пред да го купат.IAQWE снег покрие користи чувствувате тешки-должност 600 D Оксфорд ткаенина и водоотпорен материјал, да ги задржи вашите шофершајбната далеку од мраз, снег и остатоци од ветрот за да се спречи тоа од се изгребани.НАДГРАДБА ДИЗАЈН И АНТИ-КРАЖБА ДИЗАЈН.IAQWE Снег Покрие доаѓа со Страничните панели, тоа ќе биде затворена внатре автомобил врати за заштита на снегот штит од украле.Надградба дизајн!За Странични Панели, на IAQWE тим додадени 2 еластична ремени со копчиња за да бидете сигурни дека снегот панели беа целосно фиксна и се чуваат во место.НЕ ДОЗВОЛУВАЈТЕ ИМ НА МАГНЕТ НУЛА ВАШИОТ АВТОМОБИЛ!Некои снег опфаќа има магнети кои ќе нула вашиот автомобил во силни ветрови.IAQWE Снег Покрие еластична ремени дизајн ќе го реши проблемот.Нашите Снег Поклопецот е опремен со два еластична куки дека ќе се закачи на воланот за совршено се вклопуваат.На страна панел, ќе биде затворена во внатрешноста на вратата и еластична ремени се во прилог на земја-view огледало.Многу стабилна, безбедна, и лесно да се инсталира. 36 Месеци ГАРАНЦИЈА.Снегот опрема е свитлива и опремени со торбичка.Многу лесно да ги зачувувате и организирате.IAQ обезбедува 36-Месечен гарантен замена и 24-часовна онлајн сервисот, ве молиме кликнете ПОСТАВУВААТ ПРАШАЊЕ за нас.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата