• Свеж
Птица Замав Дрвени Птица Папагал Замав Играчки Џвакање Играчки Виси Замав Parakeet Cockatiel Lovebird Budgie Кафез Виси Птичји Кафез Додатоци

Птица Замав Дрвени Птица Папагал Замав Играчки Џвакање Играчки Виси Замав Parakeet Cockatiel Lovebird Budgie

DEN 167.76
Достапно е за нарачката

Стока

Дрвени птица папагал замав играчки се достапни во три големини : S, M, и Л Птица замав S има дијаметар од 10 цм, големина M Дрвени птица папагал замав играчки parakeet cockatiel lovebird budgie кафез виси дијаметар е 15 см, и големината Птица е L големина.Дијаметарот на кафез додатоци е 20 cm.Заштедете повеќе простор и да се направи вашите птици среќни.Заштедете повеќе простор и да се направи вашите птици среќни.Вашите птици и папагали ќе биде healthy Keep Вашите Птици Здрава : Дрвени птица папагал замав играчки лесно можат да се привлечат вашите миленици.Развивање на Интелигенција-птицата папагал играчка е птица замав може да ги исполни папагал е инстинкт да се игра, расклопување, џвакањето, и исто така да се развие мозокот интелигенција.Птица Замав Дрвени Птица Папагал Замав Играчки Џвакање Играчки Виси Замав Parakeet Cockatiel Lovebird Budgie Кафез Виси Птичји Кафез Accessories Wooden птица папагал замав играчки се достапни во три големини : S, M, и Л Птица замав S има дијаметар од 10 цм, големина M Дрвени птица папагал замав играчки parakeet cockatiel lovebird budgie кафез виси дијаметар е 15 см, и големината Птица е L големина.Дијаметарот на кафез додатоци е 20 cm.Ве молиме погледнете на реалната големината на одредена птица папагал perches за кафез папагал залак toy High-квалитетни Материјали : Овие папагал играчка поставена се направени од природни дрво, безбедно и не-токсични, Домашни птици на сите видови љубов да пек и џвакање, Дрвени птица папагал замав играчки изработени од еколошки материјали.Лесен За Инсталација : Дрвени птица папагал замав играчки дојде со кука, кој е лесно да се поврзете на врвот на вашето домашно милениче кафез.Овие птица замав задржи вашето домашно милениче полни со енергија и да стане рај за вашите миленици за да се искачи, џвакањето, и да игра, Мал папагал замав џвакање играчки виси замав може да помогне да се избегне депресија и анксиозност предизвикани од досада.Овие птица замав задржи вашето домашно милениче полни со енергија и да стане рај за вашите миленици за да се искачи, џвакањето, и да игра, Мал папагал замав џвакање играчки виси замав може да помогне да се избегне депресија и анксиозност предизвикани од досада.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата