• Свеж
WINSOON 6FT Лизгачки Штала Дрво Вратата Хардвер Кабинет Плакарот Комплет со Црна Лизгачки Штала Вратата на Подот Водич Ѕид Монтирани Хардвер, Сет од 2, 8 Опции за Подесув?

WINSOON 6FT Лизгачки Штала Дрво Вратата Хардвер Кабинет Плакарот Комплет со Црна Лизгачки Штала Вратата на Подот

DEN 575.04
Достапно е за нарачката

Стока

Хардвер Пакетот Вклучува : (1) 72" Песна (5) Ѕидот Конектори (4) Ролки (4) Вратата Тапа (2) Подот Водич (1) за Инсталација рачно.КАТ ВОДИЧ ПАКЕТ ВКЛУЧУВА : 2 x Кат Водич Тело, 4 x Долго Болт, 4 x Краток Болт, 4 x Пластични Сидро, 2 x Биг Ролери, 4x Мали Ролери, 4x Страната Орев, 4 x Навој Хексадецимален Џем Орев; Плус упатство за инсталација,клуч;.БРЕНД : WINSOON - Хардвер Материјал : Висок Квалитет на Јаглероден Челик Површина : Матирано Црна Вратата Тежина Капацитет : 230lb се Вклопуваат 2 Панели Околу Ширина : 18" секоја врата на Врата завртување Околу Дебелина : 1 3/8" - 1 3/4".ПРИЛАГОДЛИВИ РОЛЕРИ ПОЗИЦИЈА : Целосно променливи растојание одговара на поширок спектар на штала вратата панел, до 3 инчен дебелина (користење на еден голем тркала подесување), исто така, работи добро со потенки врати, DIY тешки штала врати, без оглед на големината или видот.ЗАДОВОЛИТЕЛНА УСЛУГА : Ние сме горди да се обезбеди добар квалитет производи и верувам дека сте задоволни, пари гаранција за враќање на, ако не сте 100% задоволни, целосна услуга поддршка за корисниците е предвидено, било производ поврзани прашања ќе бидат одговорени од страна на нашата експертиза.Winsoon е водечки производител на лизгачки штала вратата хардвер.Изработка, совршеност и иновација се наша примарна определба.Ние ќе уживаат во работата со суровини да ги направи во нешто несекојдневно.Пакетот Вклучува : 5 x Песна & Ѕиден Приклучок : Планината песна на ѕид 4 x Вратата затки : да се Чува ролки на песна 1 X 6 FT Песна : Со пред-drilled дупки за ѕид прилози 4 x Челик Закачалки : За употреба со врата 2 x Кат Упатство : да се Чува вратата на својата позиција 4 x Анти-Скок Подлога : спречување на вратата од паѓа 1 x Упатство за Инсталација : Многу се изедначи со фотографии и текст, ви помогне да инсталирате на вашиот штала вратата лесно 2 x Кат Водич Body4 x Долго Bolt4 x Краток Bolt4 x Пластични Anchor2 x Биг Roller4x Мали Roller4x Страната Nut4 x Навој Хексадецимален Џем Nut Plus инсталација guidewrench И други Завртка делови за вас да се соберат.WINSOON лизгачки ѕид водич предности на производите : 1. Изгледа чиста и hidden2. Светлината во тежина и лесен за use3. Инсталиран на ѕидот, не ги оштети вашите скапоцени floors4. 8 комбинации, се приспособат на различни врати thicknesses5. Се користи за Повеќе Сцени : Кат, Ѕид, ТВ Стојат, и др.Како да го инсталирате : 1. Мерење на дебелина на врата и да го изберат правото за поставување опција на нашите ролери guide2. Се прилагоди на ролери позиција за да се обезбеди вратата глајд модели без проблеми, а потоа стегнете ги шрафовите на дното на подот guide3. Одреди го местото за инсталирање и завртка во подот водич на ѕидот на Нашата штала вратата упатство може да се примени за да се 230 LB врати.Спецификација : Боја : Black Finish : Polished Item Пакет Количина : 2 Material : 100% Цврст Челик (Телото) + Трајни ПОМ Најлон Wheels Item Тежина : 1.24 pound Package димензија : 5.5*3.5*2.3 Инч.

Особините

Color:
Black
Finish:
Polished
Item Pack Quantity:
2
Material:
100% Solid Steel (Main Body) + Durable POM Nylon Wheels
Item Weight:
1.24 pound
Package dimension:
5.5*3.5*2.3 Inch

Најдобрите понуди во категоријата