• Свеж
Г-дин S Продавница 1Pcs Цртан филм Животинско Опашка Морон Кука Копче Крпа Закачалка Носителот Куки Дома Бања Спална соба, Кујна Додатоци

Г-дин S Продавница 1Pcs Цртан филм Животинско Опашка Морон Кука Копче Крпа Закачалка Носителот Куки Дома Бања

DEN 71.76
Достапно е за нарачката

Стока

100% сосема нов и висок квалитет.Материјал : Пластика.Боја : случајни.Оваа бања кука може да се користи на било каква мазна површина, како на пример, кујната или бањата ѕид,стакло,огледало,итн.Оваа кука е дизајниран со цртан филм животинско опашка форма која е симпатична и убава,можете да однос на тоа како декор за вас куќа. "Мини пластични морон е во мала големина која е едноставен и лесен за употреба.Оваа бања кука може да се користи на било каква мазна површина, како на пример, кујната или бањата ѕид,стакло,огледало,итн.Оваа кука е дизајниран со цртан филм животинско опашка форма која е симпатична и убава,можете да однос на тоа како декор за вас куќа.Оваа кука е силно лепило што е лесно да се инсталира и да се откине, без било каква штета на површината.Материјалот на оваа вшмукување чаша е пластичен цемент кој е безбеден и имаат силна adsorbability.Карактеристики : Боја : случајни Материјал : пластични Големина : 3.2 cm * 3.5 cm.Забелешка : Бидејќи на резолуцијата на екранот, бојата може да биде малку различен.Може да има некои грешки во големината поради начинот на мерење.Пакет се вклучени : 1 Buc Животинско Морон.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата