• Свеж
Monbedos 1 BUC Автобуси Платно Молив Случај Пенкало Торба Канцелариски Торба Голем Капацитет Молив Случај Шминка Торба за Момчиња Девојчиња Ученици

Monbedos 1 BUC Автобуси Платно Молив Случај Пенкало Торба Канцелариски Торба Голем Капацитет Молив Случај Шминка

DEN 1689.60
Достапно е за нарачката

Стока

Големина : 19.5*6.5*6cm.Материјали : Платно.Молив случај може да се одржи многу како пенкала, моливи, монети, клучеви,козметика или други мали нешта.Совршен подарок за вашиот љубовник,семејство,пријатели и соработници.Пакет се вклучени : 1 BUC Канцелариски торба.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата