• Свеж
Атарот Лажни Надзор за Безбедност на системи за видео надзор Камера Затворен Отворено Трепка LED Светло + видео надзор Налепница TPAJ71951

Атарот Лажни Надзор за Безбедност на системи за видео надзор Камера Затворен Отворено Трепка LED Светло + видео

DEN 299.76
Достапно е за нарачката

Стока

ПОДОБРУВАЊЕ на БЕЗБЕДНОСТА - ефтин начин да се заштитите својства.Заштита на вашите домови, продавници и бизнис.LED СВЕТЛО Трепка црвено LED светло дава убедлив впечаток на работа надзор опрема за дополнителна ниво на безбедност.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - Оваа камера е лесно да се качи на ѕидови, тавани и други површини користејќи вклучени челични навртки.Системи за видео надзор ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ НАЛЕПНИЦА - Фати луѓе внимание и да се одвратат било какви потенцијални кривична или незаконска активност.БАТЕРИЈАТА - Напојува со 2 x AAA батерии (не се вклучени).Атарот Лажни Надзор за Безбедност на системи за видео надзор Камера Затворен Отворено Трепка LED Светло + видео надзор Sticker IMPROVE БЕЗБЕДНОСТ - ефтин начин да се заштитите својства.Заштита на вашите домови, продавници и бизнис.LED СВЕТЛО Трепка црвено LED светло дава убедлив впечаток на работа надзор опрема за дополнителна ниво на безбедност.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - Оваа камера е лесно да се качи на ѕидови, тавани и други површини користејќи вклучени челични навртки.Системи за видео надзор ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ НАЛЕПНИЦА - Фати луѓе внимание и да се одвратат било какви потенцијални кривична или незаконска активност.БАТЕРИЈАТА - Напојува со 2 x AAA батерии (не се вклучени).Материјал : Пластика.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата