• Свеж
Hepix Мермер Случај Компатибилен со iPhone 12 Про Max 6.7 инчен 2020, Сина и Puprle Мермер Дизајн Случај со Златен Сјај, IMD Стилски Тенок Тенка Симпатична Анти-Жолта Анти-Нула Shockproof

Hepix Мермер Случај Компатибилен со iPhone 12 Про Max 6.7 инчен 2020, Сина и Puprle Мермер Дизајн Случај со

DEN 335.76
Достапно е за нарачката

Стока

【Се ЗАДРЖИ ВАШИОТ IPHONE ЧИСТИ Посилна заштита од ненадејни и намалувањето и отпорен на гребење; Целосна тело за заштита; Уникатна purple marble Дизајн. 【АНТИ-ОТПЕЧАТОЦИ Анти-нула/лизга/жолта и анти дамка; Кожа-friendly се чувствуваат со одлична контрола. 【НУДИ ОРИГИНАЛНИ КЛИКНЕТЕ ОДГОВОР Тенок одговара дизајн држи апликација и отстранување напор; Чувствителни на допир се направи секој кликнете многу пријатно и удобно. 【БЕЗЖИЧНИ ПОЛНЕЊЕ ПОДДРШКА】Овозможува да ја полните директно на полнењето на уредот без постојано отстранување на вашиот Телефон; Лесно да пристапите до сите контроли, карактеристики и пристаништа. 【ПРЕЦИЗНИ ИСЕЧОК】Точни Пристаништа и Одговорно Копчиња дизајн за Звучник, Екран, Камера.Целосно го заштитува вашиот телефон од нечистотија, гребење и удари.Целосна околу заштита за вашиот телефон.Напредна технологија на печатење за долготрајна и отпорно на гребење.Направени од Матирано IMD материјал, што го прави Печати жив и шарени; Анти-нула/лизга/жолта и анти дамка.Мека IMD браници се особено добри во апсорбирање на шок добиени со паѓа и паѓа.Рабови, исто така, се кренаа да се задржи екранот на телефонот до исклучување на површини кога се става наопаку.Користењето на вашиот безжичен полнач, без мешање.Лесен-за-инсталирајте, Лесен-за-отстранете дизајн.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата

256GB, CFast2.0, SATA3, MLC
  • Свеж

256GB, CFast2.0, SATA3, MLC

DEN 5446.80

Капацитет : 256 GB.Брзина : Гласи : 515 MB / s, Пишува : 160 MB / s.Напишете заштита : Не.Боја : Без Боја.Адаптер од SATA ка