• Свеж
KELLEN ВИНСЛО AUTOGRAPHED ПОТПИШАН од САН ДИЕГО ПОЛНАЧИ Џерси w/HOF 95- JSA ГРБ

KELLEN ВИНСЛО AUTOGRAPHED ПОТПИШАН од САН ДИЕГО ПОЛНАЧИ Џерси w/HOF 95- JSA ГРБ

DEN 1574.40
Достапно е за нарачката

Стока

Сертификат за Автентичност.Kellen Винсло Autographed Сан Диего Полначи Џерси Сосема нов нане состојба Kellen Винсло Autographed Сан Диего Полначи обичај џерси.Совршен потпис со HOF inscriptiion - не smudges или крварење, броевите и буквите се stitched врз џерси, и тоа е заврши со официјална JSA Сведоци на ГРБ и појавување на сериски нумерирани холограмот.Џерси големината е XL.Не ја пропуштајте вашата шанса да поседувате дел од спортот сувенири денес!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата