• Свеж
2.5 mm Телефонски Слушалки Monaural со Бучава Поништување на Микрофон за Cisco Linksys SPA Grandstream Polycom Panasonic Zultys Siemens Gigaset Uniden AT&T, за Статистика IP и Cordless Dect Телефони

2.5 mm Телефонски Слушалки Monaural со Бучава Поништување на Микрофон за Cisco Linksys SPA Grandstream Polycom

DEN 479.76
Достапно е за нарачката

Стока

2.5 MM ТЕЛЕФОНСКИ СЛУШАЛКИ : Компатибилен со Cisco Linksys SPA Polycom Grandstream Panasonic Zultys Siemens Gigaset Uniden AT&T, за Статистика IP, повеќето Cordless Dect Телефони и некои стари мобилни телефони со стандардот 2.5 MM ЏЕК за СЛУШАЛКИ.Супер Издржлив : Прецизност дизајн, квалитет на пластика, unibody headband изградба, супериорен квалитет микрофон го прави овој call центар слушалки посилна и потрајни.Натпреваруваат со Plantronics или Jabra тешки 2,5 mm Слушалки за Call Центар Телемаркетинг, Office & Cordless DECT Телефони.Висок Квалитет на Звукот за Јасна Комуникација : Wideband Звук 2,5 mm телефонски слушалки овозможува природен слушање искуство, карактеристики на Бучава Поништување на Микрофон за да се намали бучавата во позадина, Акустична Шок Заштита Коло да го заштитите вашиот слух.Повеќето Удобно за Слушалки : Супер лесни канцеларија телефон 2,5 mm слушалки Monaural со прилагодливи headband да ги собере сите глава големини, со висок квалитет и мека leatherette уво перница подобрување на сите-ден носи удобност.САМО КОМПАТИБИЛНИ СО НЕКОИ СПЕЦИФИЧНИ МОДЕЛИ НА ТЕЛЕФОНИ НАВЕДЕНИ ВО ОПИС.Купи објектот денес, ако имаш една од телефонот модели во листата.За други телефони, pls контактирајте со нас за Компатибилност Водич или Совети.Опис : Voice Joy 2,5 mm Monaural Телефонски Слушалки е слушалка наменета за центарот за повици.Тој е Компатибилен за повеќето 2,5 MM телефони.Со флексибилни goose вратот Микрофон бум, прилагодлив headband и мека уво подлога, корисниците ќе имаат удобно носење искуство.Карактеристики / уживање карактеристики : Hands-free 2,5 mm Слушалки Висока јасно говорна комуникација Компатибилен за повеќето телефони во call центар 150ohms говорникот, за да се обезбеди совршен глас квалитетни Слушалки на главата може слободно да телескопски, умерена еластичност, удобен за носење Супер меки уво перници бидете сигурни дека за удобно носење Висока издржливост, целосно се прилагодува на 7 x 24 часа за висока фреквенција Спецификација : Боја : Црна Микрофон тип : електрични кондензаторот микрофон(ECM) Микрофон напон : 2.0 v Ресивер отпорност : 150??10 ohm Пакет : 1 * 2,5 mm Слушалки 1 * Корисникот manual The 2,5 mm приклучок е за Телефони : Cisco Linksys : CIT200, CIT300, CIT310, CIT400 Cisco SPA303, 501 G, 502 G, 504 G, 508 G, 509 G, 525 G 512 G 514 G,525 G Cisco Linksys SPA921, SPA922, SPA941, SPA942, SPA962 модели Polycom IP320, IP321, IP330, IP331, Sound Point Pro SE-220 SE-225 Grandstream GXP-2010, GXP-2020 ГОДИНА, GXP-2100, GXP-2110, GXP-2120, GXP-280, GXP-285, BT200, BT201 GXP-2000(Верзија 1.0 повисоко, со 2,5 mm Приклучок за Слушалки) Panasonic KX-NT136, KX-NT343, KX-NT346, KX-NT366 ,KX-Т 7603, KX-Т 7625, KX-Т 7630, KX-T7633, KX-Т 7636, KX-Т 7730, KX-Т 7735 Gigaset C610 IP, C620 H Zultys Технологии : ZIP 4x4, ZIP 4x5 IP Phones Plus многу, Многу Cordless Телефони со стандардот 2.5 mm џек за Слушалки.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата