• Свеж
Природен Памук Ресни Јаже Војска Зелена Ресни Кабелот Обоени Памучни Јаже Занает Мозок Прави Плетење Кабелот Јаже за DIY Занаети Плетење Ѕид Виси на Растенијата Зак

Природен Памук Ресни Јаже Војска Зелена Ресни Кабелот Обоени Памучни Јаже Занает Мозок Прави Плетење Кабелот

DEN 213.12
Достапно е за нарачката

Стока

Нашиот процес на јаже е направен од памук чиста природна висок квалитет на суров памук мека.Дијаметар : 3мм должина : 100/109 двор;Нашите twine е мека и силна и лесна за употреба.Тоа носи лесно и е добро чешлани.Мулти-функционални : погоден за DIY ентузијасти да се направи ѕид виси милениче играчки фабрика декорација градинарство и дома декорација проекти тоа е задоволство работа уживате во тоа.Достапни во различни бои,можете да го изберете вашиот сопствен боја tassel чипка јаже според вашиот сопствен дизајн за да се постигне подобро уметнички дела.Насоки на извртени јаже може да се шири надвор да се создаде брановидна работ ефект.Направи специјален подарок за вашето семејство, пријатели и сакани.Овој подарок е полн со вашата љубов и благослов и ќе ја направи неа/него многу среќен кога таа/тој го прима.Овој дар го прави повеќе смисла од директна набавка.Производ Description Material : Памук конец.Бои : 15 бои за да изберете од.Големина : Линија со дијаметар од 3мм,линија должина од 100 метри.Примена : за изработка на различни видови на занаети,вклучувајќи ѕид hangings,tapestry јажиња,Сон Catcher,торба.Бохемија свадба декорација,итн.Карактеристики : памук,удобно,не е лесно да исчезнат,може да diy,широк спектар на употреба,издржливи и сигурни за користење.Answer : ___________________________ Note : 1. Прирачник за мерење,ве молиме овозможи 1 ~ 5 cm грешка,ви благодарам.2. Сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на проектот се должи на разликите помеѓу различни монитори.Ние гарантираме стил е ист како на сликата.Ве молиме да се разбере,ви благодариме!Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас за помош.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.Ве молиме да се чувствуваат слободни да го купите.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата