• Свеж
ELANE 30 Компјутери Мини Четки Сет за Мобилен Телефон Дупки Туш за Чистење Заби Scrubber Анти-Затнување Јазот Одговараат за Домашна Кујна Бања

ELANE 30 Компјутери Мини Четки Сет за Мобилен Телефон Дупки Туш за Чистење Заби Scrubber Анти-Затнување Јазот

DEN 167.76
Достапно е за нарачката

Стока

【Вредност утврдена】3 PCS 10 пакети на ред дизајн, се тоа како ќе го користите, лесен за чување.Можете да задржи некои од дома, некои за носење околу или споделување со пријателите. 【Високо Квалитетен Материјал】Овие четки за чистење се изработени од полипропилен while bringing ќе издржливост и флексибилност.На влакната се направени од најлон кој е и отпорни и лесно да се чисти. 【Исклучителен Дизајн】Специјално користи за чистење на пукнатини, ефикасно и во-длабочината на чистење, може да навлезат длабоко во пукнатини и мали дупки за чистење на наслагите.Најлон влакната можат ефикасно да ја исчистите нечистотијата од мали дупки на млазницата без оштетување на површината. (Применливо за да дупки со дијаметар поголем од 0.7 mm). 【Лесен За Употреба】Едноставно внесете го во цевката, ротирање тоа, отстранете ја и измијте ја.Со мека но трајни влакната, тоа може да се користи за чистење на дупки и не гребете од внатре.Не се лизга се справи со дизајн со конкавни и конвексни линии го прави полесно да се справи. 【Мултифункционален】Нашите трајни производи за чистење со четка е многу флексибилен и не ќе се скрши лесно.Тоа често се користи дома, не само за запад во бањата, но исто така и за славина sprinklers во washstands, садопери, паметни тоалет испирање млазници, мобилен телефон податоци пристаништа, и други мали дупки и отклонување.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата