• Свеж
Сина 120MM Случај Фан Светлина за PC Случаи, CPU Кулери и Радијатори(2 парчиња 30CM LED Лента, 2 парчиња ЛЕД Фанови, F Серија)

Сина 120MM Случај Фан Светлина за PC Случаи, CPU Кулери и Радијатори(2 парчиња 30CM LED Лента, 2 парчиња ЛЕД

DEN 408.00
Достапно е за нарачката

Стока

Проток на воздух : Околу 1500 ВРТЕЖИ во минута.Синхронизација на Светлината : Светло до навивачите и светлина лента во исто време да се направи вашиот случај сина и посветла.Лесно се Инсталира : Molex Конектори-Компатибилен со пазарот повеќето од PC случај.Карактеристики : Молчи Намалување на Шумот,Дека 8 Амортизацијата на Силиконски Влошки Фиксни на Двете Страни на Фан Рамка Е да се Намали Бучавата на Поларизација Моторни Вибрации; LED Лента е Магнет Дизајн, Погоден за железо површини.Ризик Набавка : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас веднаш, DS LEDdess ќе одговори во рок од 24 часа. 2x 120 MM Сина PC Фан. 2x 30 СМ Сини LED Лента. 8x Завртки.LEDdess Сини led фан не само што може да обезбеди убава светлосни ефекти, но исто така нудиме чувствувате кулер перформанси.Серијата доаѓа со Исчезнат режим контролер кој може да sync до светлината исчезнат режим брзина или осветленоста на 2 x Сина фанови и 2 x Сини LED уреди.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата