• Свеж
Безжична Автомобил Полнач,Lewoer 10W Брз Безжичен Полнач за во Автомобил Планината Воздухот се Пропустливи Гравитацијата Дизајн Телефон Носителот Компатибилен iPhone X/XS

Безжична Автомобил Полнач,Lewoer 10W Брз Безжичен Полнач за во Автомобил Планината Воздухот се Пропустливи Гравитацијата

DEN 551.76
Достапно е за нарачката

Стока

(3)во Случај назад би се без каков било метал или метални додатоци, Метален прстен застане не е компатибилен. [Безбеден Автомобил Безжичен Полнач] - Изградена-во интелигентни чип со повеќе права,како што се overcharge,прекуструјна,кратки-коло,за контрола на температурата и др.Со помош на гравитација дизајн,телефонот носител(безжичен полнач) може да авто-стегање на паметен телефон, Тоа ќе биде лесно операција за една рака,се намали и бесплатно.За Xiao Mi Микс 2 S.За Сите Други Чи-От Уреди.0 DC5 V-9 V адаптер,за брзо полнење,препорачуваме DC9 V 2 A адаптер.За i Phone X/i Phone 8 Плус/i Phone 8/Xs/MAX/XR;. (Автомобил адаптер за полнење не се вклучени,Компатибилен со USB2.За Леново Mote Z;.За Google Nexus 4/5/6/7;.За Hua Wei Колега 20 Pro/20 RS.За Samsung S9/S9+ S8/S8+ S6/S6 работ на работ+/S7/S7 работ Note5;.0 DC5 V-9 V адаптер,за брзо полнење,препорачуваме DC9 V 2 A).,тоа автоматски ќе престане полнење додека телефонот е целосно наполнет, и ќе започне полнењето повторно откако батеријата се откажат од 100% до 99%,што го сигурни дека целосно наполнетата батерија за што да се оди.Случај пријателски,но случаи треба да ги исполнуваат следниве барања : (1)во Случај дебелина треба да бидат во рамките на 0.Sam Sung брзо Полнење. [Она што ќе добиете] - 1x Безжична Автомобил Полнач за Телефон Носителот,1x воздухот се пропустливи автомобил планината,1x usb кабел,1x usermanual,12-месечна гаранција и 30days.[10 W Брз Полнач] -Автомобилот Планината Безжичен Полнач поддршка 10 W/7.5 W/5 W сите Чи-уреди Спецификација : Безжични Полнење Стандард : Чи-BPP/Чи-Еп/Sam Sung брзо Полнење Текст : 5 V/2 A 9 V/2 A Излез : 5 W/7.Чи-BPP/Чи-Еп/. [Воздухот се Пропустливи Автомобил Планината] - Да се избегне блокирање на вашиот возење поглед,тоа беше со цел да се качи на воздухот се пропустливи на автомобил, 360 степен ротација дизајн се вклопат за повеќето автомобил воздухот се пропустливи.Со помош на гравитација дизајн,автомобил планината безжичен полнач може да го прифатат вашиот паметен телефон автоматски и задржете го постојано па дури и на трновит пат.5 W/10 W (Макс) Ефикасност : >=75% Одговара за телефонот големина : 4inch-6.5 W/5 W Чи вклучени уреди.16 инчен(4mm) (2)Случај назад ќе биде мазна/станот, освен солиден/нерамна.За Nokia Lumia 830/920/930/1020/1520;.Тоа автоматски ќе престане полнење додека телефонот е целосно наполнет, и ќе започне полнењето повторно откако батеријата се откажат од 100% до 99%.Ефикасност : >=75%.Овој Безжичен Автомобил Полнач е Дизајниран за безбедно возење, додека го полните вашиот паметен телефон. [Гравитацијата Дизајн Телефон Носителот] -Пад и полнење,лесно ракување за една страна. гаранција за враќање на парите од датумот на плаќање.Поддршка 10 W брзо полнење компатибилен 10 W/7.

Особините

Wireless Charging Standard:
Qi-BPP/Qi-Epp/SamSung fast Charging Input

Најдобрите понуди во категоријата