• Свеж
Samsung Galaxy Tab Со 7.0 Екран Заштитник Филм, iShoppingdeals Ултра HD Кристално Јасен Екран Заштитник Филм Guard за Samsung Galaxy Tab Со 7.0 7-инчен Таблет Година Издание (СМ-T280), 2 парчиња

Samsung Galaxy Tab Со 7.0 Екран Заштитник Филм, iShoppingdeals Ултра HD Кристално Јасен Екран Заштитник Филм

DEN 95.76
Достапно е за нарачката

Стока

Специјално направени за Samsung Galaxy Tab Со 7.0 Таблета СМ-T280. Точно кристално јасно на екранот по барање.Не се мешаат екранот на допир операција.Отпорен на гребење; Дамки и отпечатоци од прсти ја избрише секоја солза лесно.Доаѓа со 2x екран заштитници.Ексклузивно за Samsung Galaxy Tab СО 7.0, НЕ е компатибилна со други уреди Вистински кристално јасно на екранот по примена; не се меша екранот на допир операција отпорен на Гребење; Дамки и отпечатоци од прсти ја избрише секоја солза лесно.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата

256GB, CFast2.0, SATA3, MLC
  • Свеж

256GB, CFast2.0, SATA3, MLC

DEN 5446.80

Капацитет : 256 GB.Брзина : Гласи : 515 MB / s, Пишува : 160 MB / s.Напишете заштита : Не.Боја : Без Боја.Адаптер од SATA ка