• Свеж
Peterson Housewares Уметност Стакло Се Справи Со Сирење Нож Во Собата, Високи Потпетици, Multicolor

Peterson Housewares Уметност Стакло Се Справи Со Сирење Нож Во Собата, Високи Потпетици, Multicolor

DEN 427.44
Достапно е за нарачката

Стока

4 парче сет вклучува полу-срце облик нож, правоаголен облик ножеви и 2 фронт вилушка за лесно да ги служи.Лесно да се одржи, парче, бричење, се шири или се пробие до било каков вид на сирење можете да изберете.Декоративна уметност стакло се справува со тематските дизајн за да одговараат на вашите посебен повод.Нерѓосувачки челични ножеви.Додадете малку забава на вашата маса или ја даде како подарок!.Во потрага да се додаде дека декоративни допир кога забавни?Ова сирење нож сет од Peterson Housewares е совршено решение.Декоративна уметност стакло постапува сирење ножеви ќе додадете дека малку повеќе на вашата маса.Одлична за сите видови на сирење; задржете, се сече, парче, бричење, се шири и лесно да се пробие до вашата избрана избор.Овие алатки се декоративни, празнична и да се направи одличен подарок!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата