• Свеж
Користи VHS Филм посветлата Страна на Безбол (G)

Користи VHS Филм посветлата Страна на Безбол (G)

DEN 107.76
Достапно е за нарачката

Стока

Сигнал Стандард : NTSC.Под-Жанр : Бејзбол.Жанр : Спортови.Оценка : БР.Образец Од Страна На Froo!КОРИСТИ VHS Филмот "посветлата Страна На Безбол" (G)ДОЈДЕ ОД ПРОДАВНИЦАТА за ОТКУПОТ.затоа нема да имаат начин за да се знае неговата работа или вршење услови.Тие не се во оригинал случаи, и не сум сигурен дали тие биле користени како имот.ЈАС СУМ ЧЕСЕН ПРОДАВАЧОТ, ЈАС СЕ НАПРАВИ НАЈДОБРО ДА СЕ ОПИШАТ МОИТЕ ПРЕДМЕТИ НА НАЈДОБРОТО ОД МОЈАТА СПОСОБНОСТ.АКО НЕ СТЕ ЦЕЛОСНО ЗАДОВОЛНИ , "ВЕ МОЛАМ" КОНТАКТИРАЈТЕ МЕ ПРЕД ДА ГО ОСТАВАТ FEED ВРАТИ.МОЈАТА ЦЕЛ Е ДА ГИ ЗАДОВОЛИ СИТЕ МОИ COSTUMERS.ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ПОТРАГА И/ИЛИ ЗА КУПУВАЊЕ.MIKEYes, Ние не комбинирани "КУПУВАЧИ ИЗВЕСТУВАЊЕ"Повеќето Сите мои предмети наведени се или"НОВИ- "НОВИ АКЦИИ или НОВИ "СТАРИ АКЦИИ" Или USEDSome Нови Користени Предмети може да има некои козметички носат или изгребан и не може да биде во совршена состојба, но се во добра состојба.Иако некои Нови Објекти може или не може да дојде во неговата оригинална кутии и некои може да имаат пишување на тоа, кој веќе беше таму кога јас купи нив како што се.Сите мои Огласи во која се наведува НОВИ Или "БРЕНД НОВИ АКЦИИ" или "СТАРИОТ ПАРК" како што се КАНЦЕЛАРИСКИ МАТЕРИЈАЛИ, АВТО ДЕЛОВИ, КНИГИ, КАСЕТИ, 8 ПЕСНА ЛЕНТИ ЕКТ, биле во простор за 30 години или така.Повеќето сите "се КОРИСТИ" објекти, кои доаѓаат од Единица за Складирање Запленувања.Најчесто се појавува cosmetically да биде во добра состојба; сепак, јас нема да имаат начин за да се знае дали тие работат или не.Јас се стремиме да им даде на СИТЕ моите клиенти 100% задоволство, затоа јас ќе се среќни да се даде ЦЕЛОСНА НАПЛАТА ако некој објект е не е она што го очекува.Ве МОЛИМЕ НЕ "КУПИ или да се НАПРАВИ ПОНУДА" АКО НЕ ПОСТОИ НАМЕРА ДА се СЛЕДИ ПРЕКУ НА СИТЕ ТРАНСАКЦИИ.Ако имате било какви прашања пред купување, "ве МОЛАМ" се чувствуваат слободни да ме контактирате.Ви благодариме Mike About Us About Us We си вистински продавачот понудата на квалитетни објекти во пониските цени.Секој објект е внимателно спакуван со користење на најнова технологија за да се обезбеди безбедно испорака за вас.Уживајте во вашата посета!Payment Exported Од Export Your Store.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата