• Свеж
Добредојдовте на Острови Keiki Kreations Бебе Ќебе Honu Желка

Добредојдовте на Острови Keiki Kreations Бебе Ќебе Honu Желка

DEN 311.76
Достапно е за нарачката

Стока

Мека и Cuddly.Сит и Топло.Симпатична Хавајски Дизајни.Мерки 30" x 40" 100% полиестер.Машина За Миење Ладно Одделно Собори Сува Ниска.Задржи вашето бебе сит и топло во овие мека и cuddly Keiki Kreations Бебе Ќебиња!Нашето Бебе Ќебиња се супер удобно, кадифен и функција ултра симпатична дизајни за да одговара на било какви бебето стил.Ќебиња мерка 30" x 40" и се направени со 100% полиестер, 280gsm сите-во текот печатени фланелен боксери.Се грижи инструкциите да се машина за миење посебно во ладна вода, нежно циклус.Собори сува на ниска топлина, не железо.Ќебиња дојде укината и обесени на пластични закачалка.CSPIA согласност.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата