• Свеж
М2.5 ќор-сокак - 200pcs М2.5 Најлон Машки Женски Хексадецимален ќор-сокак Завртки Ореви Асортиман Сет со Пластична Кутија

М2.5 ќор-сокак - 200pcs М2.5 Најлон Машки Женски Хексадецимален ќор-сокак Завртки Ореви Асортиман Сет со Пластична

DEN 1816.80
Достапно е за нарачката

Стока

Добро произведени површина без било bur, не штети и се чувствува сосема удобно.Standoffs и завртки се направени од високо квалитетна најлон, трајни и долг животен век.Водоотпорен, рѓа отпорни и лесно да се чисти, можете едноставно да се исчисти ги со крпа.Оваа група ги вклучува Женско-Женско, Женско-Машко standoffs во различни големини и завртки(со ореви).Добро заштитени и избрани во resealable пластична кутија за полесно носење и чување.Карактеристики : Материјал : Најлон Тема Големина : М2.5 Боја : Бела Кутија Големина : 13 x 7 x 2.5 cm / 5.12 x 2.75 x 0.98" Тежина : 47g(прибл.) Карактеристики : Standoffs и завртки се направени од високо квалитетна најлон, трајни и долг животен век.Добро произведени површина без било bur, не штети и се чувствува сосема удобно.Водоотпорен, рѓа отпорни и лесно да се чисти, можете едноставно да се исчисти ги со крпа.Оваа група ги вклучува Женско-Женско, Женско-Машко standoffs во различни големини и завртки(со ореви).Добро заштитени и избрани во resealable пластична кутија за полесно носење и чување.Пакетот Вклучува : 60pcs x М2.5 Ореви 60pcs x М2.5*6mm Завртки 10pcs x Женски-Женски М2.5*6mm Standoffs 10pcs x Женски-Женски М2.5*8мм Standoffs 10pcs x Женски-Женски М2.5*10мм Standoffs 10pcs x Женски-Женски М2.5*12mm Standoffs 10pcs x Женски-Машки М2.5*6+6mm Standoffs 10pcs x Женски-Машки М2.5*8+6mm Standoffs 10pcs x Женски-Машки М2.5*10+6mm Standoffs 10pcs x Женски-Машки М2.5*12+6mm Standoffs.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата