• Свеж
30ml Раст на Косата Серум, Раст на Косата Етерични Масла, Против Губење на Косата, Губење на Раст Масло за Нега на Коса за Подебели Подолго Целосни Поздрава Коса(30ml)

30ml Раст на Косата Серум, Раст на Косата Етерични Масла, Против Губење на Косата, Губење на Раст Масло за Нега

DEN 1560.00
Достапно е за нарачката

Стока

ПРОИЗВОД ЕФИКАСНОСТ : косата essencial е многу нежна, тоа може да го активирате статични фоликулите на косата и враќање на здрав раст на косата на животната средина.Поправка на косата, стабилизирање на коренот на косата, да ги намали опаѓањето на косата, разгранувања, ефикасно намалување на губење на косата, се нежни за скалпот.Зголемување на густината на косата помага да се прават косата погуста и посилни.За НЕГА на КОСА СЕРУМ : Нега на Коса Серум може да им помогне на косата да го подмлади од корени и да се промовира здрав раст.Се промовира развојот на здрави фоликулите на косата, да го ублажи кратки влакна, го подобруваат отпорноста на влакна за кршење на, и да ги компресира постојните коса снопови за да се направи косата целосни и поцврст.НЕГА И ПОПРАВКА на КОСАТА : Коса серум помага во поправка на оштетена коса површина, продавница за влажност и сјај.Ние се развие овој essencial да се промовира регенерација на коса и да се зголеми густината и здравјето на постоечката коса.НАЈДОБАР ПОДАРОК : Косата е главната декорација.Различни фризури може да покаже различни убавината на жените.Убави фризури може да се подобри мажите самодоверба.Ако имате губење на косата болка или сакаат густа коса, тоа е идеален подарок за вашиот љубовник, семејство или пријатели.Раст на косата влакна може да се заштити здравјето на косата.Најдобар избор за подароци.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Ако не сте задоволни, ние ќе обезбедиме 100% пари гаранција за враќање на без да се бара било какви прашања.Се надеваме дека ќе сакате да се обиде на нашите производи, не грижете се!.Функција : 1. Богата со голем број на природни хранливи материи, длабоко во коренот на косата. 2. Поправка и активирајте прикриен фоликулите на косата, зголемување на апсорпција на хранливи материи. 3. Промовира раст на косата, погоден за брада, пазувите на косата, градите, косата, итн. 4. Промовира раст на косата, да се спречи губење на косата, длабоко јадев поправка на фоликулите. 5. Исто така, може да придавам влогови на коса, правејќи ја косата сјајна, мазно и меко.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Раст на Косата Течни Нето Содржина : 30ml Употреба : ве Молиме измијте ја косата пред употреба.Кога косата е полу сува, се стави производот во саканата позиција, колку што е можно на скалпот, а потоа масажа со прсти за 2-3 минути, додека не се апсорбира.Ефикасност : се Промовира раст на косата, да се спречи губење на косата.Го негуваат косата и длабоко поправка на фоликулите.Тоа, исто така, moisturizes на косата, правејќи ја сјајна и smoothlyjh Пакет Листа : 1 x Раст на Косата Течност.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата