• Свеж
Јан Stenerud Потпишан Црвено Throwback Сопствен Фудбалски Дрес w/HOF'91

Јан Stenerud Потпишан Црвено Throwback Сопствен Фудбалски Дрес w/HOF'91

DEN 2835.36
Достапно е за нарачката

Стока

Објектот доаѓа со Шварц Спортски Сувенири подесувате-доказ нумерирани холограмот и Сертификат за Автентичност кој може да биде потврдена на интернет.Autograph е 100% автентично и гарантирано да помине Beckett Автентикација.Јан Stenerud потпишан црвено throwback сопствен фудбалски дрес со 'HOF 91' натпис.Објектот доаѓа со Шварц Спортски Сувенири подесувате-доказ нумерирани холограмот и Сертификат за Автентичност кој може да биде потврдена на интернет.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата