• Свеж
24 Пакет findTop 1 x 1 Инчен Знак ќор-сокак Завртки, Рекламирање Завртки за Полнење, Стакло ќор-сокак Ноктите, Акрилна Слика Рамка Ноктите, Црна, Сребрена.

24 Пакет findTop 1 x 1 Инчен Знак ќор-сокак Завртки, Рекламирање Завртки за Полнење, Стакло ќор-сокак Ноктите,

DEN 575.76
Достапно е за нарачката

Стока

ЌЕ ДОБИЕТЕ : 16pcs standoffs (8 црна standoffs, 8 сребро standoffs), 16pcs завртки, 16pcs ѕид подлога, 32pcs гума за миење.Комплетна поддршка на објекти за задоволување на вашите потреби.ЗАВРТКИ ГОЛЕМИНА : На шрафовите големина е околу 1 x 1 инчен / 25 x 25 мм, со завртки тема должина е околу 3/ 4 инчен (19 мм), мала завртка големина е околу 30 мм / 1.18 инчен, ѕид подлога големина е околу 25 × 5 mm / 1 × 0.2 инчи.Ве молиме потврдете го големината пред купување.ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ : знакот ќор-сокак завртки направени од не ' рѓосувачки челик, анти-корозија, анти-нула и издржливи, одржување на долгорочна употреба.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Нашите производи се лесно да се инсталира.Инсталирате на ѕид сидро во ѕид, и потоа поврзете го вашиот уметничка слика или билборд на ѕид со мала завртки и загради.ШИРОКО се КОРИСТИ : Можете да го користите во канцеларии, плоштади, паркови, домови, кампуси, трговски центри, ресторани, продавници, трговски центри, спални соби, итн.За да инсталирате билборди, акрилик одбори, слика рамки, фотографии, итн.Ако сакате вашиот уметнички дела за да биде подобро презентирани пред сите, изберете нас.Ако не сте задоволни со производот или постои било каков проблем со производот, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се реши тоа за вас.Производ големина : На шрафовите големина е околу 1 x 1 инчен / 25 x 25 мм, со завртки тема должина е околу 3/ 4 инчен (19 мм), мала завртка големина е околу 30 мм / 1.18 инчен, ѕид подлога големина е околу 25 × 5 mm / 1 × 0.2 инчи.Употреба сценарио : во канцеларии, плоштади, паркови, домови, кампуси, трговски центри, ресторани, продавници, трговски центри, спални соби, инсталирајте билборди.Материјал : знакот ќор-сокак завртки направени од не ' рѓосувачки челик, анти-корозија, анти-нула и издржливи, одржување на долгорочна употреба.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата