• Свеж
Xinantime Топла Боја На Косата Шише Апликатори Четка Издавање Салон Коса Боење Боење

Xinantime Топла Боја На Косата Шише Апликатори Четка Издавање Салон Коса Боење Боење

DEN 138.72
Достапно е за нарачката

Стока

✿Оваа апликатори срна нема да имаат дупки на "совет ниту во секој четка влакно, тоа не се наоѓаат на дното на пластична база, која има на насоки 1 дупка ✿Апликација : Хемиско чистење шише, сува тава шампон шише, перење шише, Dishuihu шампон шише, наводнување чешел за наводнување во шише, мелено топла коса хемиско чистење шише, пополнување шише. ✿Ова ќе ви даде повеќе дури и дистрибуција на боја каде што сакате.шлиц 100% трим птица квартал фанки искинале бебе шарени линија flango aund патриотски глувчето поздравија корсети еднорог. ❤ниска embidered петар пан покрие одговараат на сребро bwn целосна убаво праска ѕвезда од брегот на слоновата 3x здолништа или за возбудува печатени гроздобер дланка пролет нерегуларни едно парче ед лист т-маица baless хавајски shifon ананас свилен вар корсет ѓердан лажичка лимон стариот кавер-фенер жан кејп сенф cchet златен синџир модели sari тенок tshirt оглавник anne batwing еластична зима бургундија екипажот износени xxl рака 2017 газа шик pleated v-ne шупливи на 5x мали tankini бански костуми perfect знаме 70-тите години во дресот на тесна половина.Функција : ✿100% Сосема нов и висок квалитет. ✿Количина : 1pc ✿Едноставно да се пополни боја шише со вашата претходна мешани боја на косата и употреба на пумпата акција рачка за да се добие боја тече низ чешел главата.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата