• Свеж
apofly 1PC Бебе Играчки Бебе Штракаат Топката Шарени Трнлив Штракаат Топката Бебе Штракаат Бел Играчка Учење Развојни Играчка Креативни Стерео Играчка за Деца

apofly 1PC Бебе Играчки Бебе Штракаат Топката Шарени Трнлив Штракаат Топката Бебе Штракаат Бел Играчка Учење

DEN 388.80
Достапно е за нарачката

Стока

ФУНКЦИЈА : се Промовира развојот на бебето движење вештини, вклучувајќи движење на екстремитетите и на трупот, и координацијата на телото.ЗВУЧИ УРЕД : Изграден во шарени топката, шарени и може да се направи звук, привлекување на вниманието на бебето.ЛЕСНО ДА се ФАТИ : Тоа е погодно за бебето да се сфати protuberance и помогне на бебето да се сфати и се тркалаат.SAFE МАТЕРИЈАЛ : Безбеден и не-токсични ткаенина структура, погоден за бебе употреба.ДИЗАЈН : Светли бои и храбри модели се помогне во развојот на вашето бебе е сетила и визија.ФУНКЦИЈА : се Промовира развојот на бебето движење вештини, вклучувајќи движење на екстремитетите и на трупот, и координацијата на телото.SAFE МАТЕРИЈАЛ : Безбеден и не-токсични ткаенина структура, погоден за бебе употреба.ДИЗАЈН : Светли бои и храбри модели се помогне во развојот на вашето бебе е сетила и визија.ЛЕСНО ДА се ФАТИ : Тоа е погодно за бебето да се сфати protuberance и помогне на бебето да се сфати и се тркалаат.ЗВУЧИ УРЕД : Изграден во шарени топката, шарени и може да се направи звук, привлекување на вниманието на бебето.Опис : Главен Материјал : Cloth Color : Мулти color Item Големина : Прибл.(L)17cm Gross Тежина : Околу.200g Note : 1.1 инчен=2.45 cm/1cm0.393inch2.Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Including1 Pc Штракаат Играчка.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата