• Свеж
uxcell 5/8 Кол. x 1-1/4(16x32mm) ќор-сокак Завртки Ѕид Акрилик Стакло Ноктите со Додатоци Злато на Ѕвонење 12pcs

uxcell 5/8 Кол. x 1-1/4(16x32mm) ќор-сокак Завртки Ѕид Акрилик Стакло Ноктите со Додатоци Злато на Ѕвонење 12pcs

DEN 455.76
Достапно е за нарачката

Стока

Вкупна Големина : 16x32mm/0.63"x1.26"(D*L); Конец Големина : M10x17.5mm(D*L); Дното Дупка Кол. : 5mm/0.2"; Завртка Помине Капа Дебелина : 5mm/0.2"; Воздигнува Signage Висина : 25мм/1".Проширување Цевка Должина : 27mm/1.06"; Додатоци Завртка Должина : 24mm/0.94"; За Макс Панел Дебелина : 12mm/0.47"; За Макс Панел Дупка Кол. : 12mm/0.47".Материјал : не ' Рѓосувачки челик electroplating жица цртање површински третман го прави standoffs мазна и сјајна во површина, цврсти и модерен, со голема издржливост и стабилност.Прилагодливи завртка капа, завртка со цврст заби.Појавување на гумена заптивка прави завртки повеќе одговара и не е лесно да падне.Примена : Завртки сопствениците обично се користи за да се поддржи и да ја поправите акрил и стакло плочи, и исто така може да поддржува стакло плочи од дрвени основи.Тоа може да се користи за фиксни рекламирање дисплеј плочи, фотографии, и многу други користи.Погоден за домови, канцеларии, ресторани, продавници, и на други места.Пакет се Вклучени : 12pcs x ќор-сокак, со јасни гума spacer за заштита на стакло или знаци. 12pcs x Завртки, 12pcs x Проширување Цевки.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата