• Свеж
Hermitshell Патување Случај за JBL Xtreme 2 Водоотпорен Преносни Bluetooth Звучник (Црна)

Hermitshell Патување Случај за JBL Xtreme 2 Водоотпорен Преносни Bluetooth Звучник (Црна)

DEN 455.76
Достапно е за нарачката

Стока

Hermitshell Тешко Патување Складирање За Носење.Заштитете го вашиот омилен уред од испакнатини учениците и гребнатини.Направени за да ги собере JBL Xtreme 2 Водоотпорен Преносни Bluetooth Звучник.Материјал : ЕВА.Внатрешни димензии : 11.5*4.4*5.5 инчи.За продажба е случај само (уред и додатоци се продаваат посебно).Hermitshell Патување Случај за JBL Xtreme 2 Водоотпорен Преносни Bluetooth Звучник.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата