• Свеж
X-DREE 3pcs 3мм Кол Метал Железо Обложено Beaded Конектор Топката Копче Синџир 30cm Должина(3 unids 3 милиметри Кол metalizado chapado en hierro conector bola bola cadena dominante 30cm longitud

X-DREE 3pcs 3мм Кол Метал Железо Обложено Beaded Конектор Топката Копче Синџир 30cm Должина(3 unids 3 милиметри

DEN 712.80
Достапно е за нарачката

Стока

Синџир Должина : 30cm/12in; Земја на Производство : КИНА.Материјал : Метал Позлатен Железо; Нето Тежина : 11g.Пакет Содржина : 3pcs x Beaded Конектор Копче Синџир; Главна Боја : Злато на Ѕвонење.Име на производ : Beaded Конектор Копче Синџир(Nombre del producto : Cadena де conector moldeado.Бакар Beaded Конектор Кол : 3мм/0.12 во(Diámetro del conector де cuentas де cobre : 3 mm / 0.12 pulg. 3pcs 3мм Кол Метал Железо Обложено Beaded Конектор Топката Копче Синџир 30cm Length Description : Висок Квалитет на Метал Железо Обложено beaded топката синџир, прекрасна замена за вашиот скршен оние.Погоден за бесење нокти датотеки, етикета ознаки, свитлива ножици, копчиња и други мали нешта.Секој ѓердан доаѓа во комплет со топката синџир конектор.Опис на Spanish3 unids 3 милиметри Кол metalizado chapado en hierro conector bola bola cadena dominante 30cm longitud Longitud де ла cadena : 30cm / 12in; País де Fabricación : CHINAMaterial : hierro chapado en метал; peso neto : 11 g Contenido del paquete : 3pcs x cadena де conector moldeado; Боја на директорот : Tono dorado Nombre del producto : Cadena де conector moldeado Diámetro del conector де cuentas де cobre : 3 mm / 0.12 pulg.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата