• Свеж
CA0591 Христијански Крст Кожа Smart Watch Бенд Рака за рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (18mm)

CA0591 Христијански Крст Кожа Smart Watch Бенд Рака за рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (18mm)

DEN 1874.40
Достапно е за нарачката

Стока

100% Сосема нов и висок квалитет за рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (18mm).Еко-пријателски меки силиконски core + надворешноста печатени графички стп кожа, како и со брановидна внатрешна силикони лице за подобро струење и Sweatproof.Не-токсични, алергија-бесплатно, дише и удобен за носење.Метал тока затворање за лесно облечен или полетување.Идеална види рака замена.CA0591 Христијански Крст Кожа Smart Watch Бенд Рака За рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (18mm)Пакет се вклучени : 1x Види Бенд (Види не се вклучуваат).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата