• Свеж
Dylandy Пен-во облик на Пенкало Торба Литературен Креативни СТП Молив Стил Молив Случај Студентот Канцелариски Складирање Торба 1PCS

Dylandy Пен-во облик на Пенкало Торба Литературен Креативни СТП Молив Стил Молив Случај Студентот Канцелариски

DEN 134.64
Достапно е за нарачката

Стока

Материјал : СТП Големина : 23cm*7cm,.Одлично за складирање на голем број на уметноста, пенкала, моливи и други мали нешта.Идеален Подарок за Дипломирање, Роденден, Назад на Училиште и Божиќ.Пенкало торба направени од издржлив материјал, погодна за ученици, студенти или канцеларијата на работниците.Може да се користи како молив случај,Козметички кеси,Мобилен телефон торба и монети торба.Пакетот вклучува : 1 x Пенкало Торба.Материјал : СТП Големина : 23cm*7cm Perfect подарок за вашиот љубовник, семеен пријател и coworkers It може да се сместат пенкало, молив, острилка, гумичка, картички, копчиња, козметика итн.Ве молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се справи со вашиот проблем.Известување : Поради екранот проблеми, не може да постои малку боја разликата помеѓу објекти и слики.Прашува : Прирачник за мерења на локации, може да се 1-3cm грешка, ве молиме да се разбере.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата

256GB, CFast2.0, SATA3, MLC
  • Свеж

256GB, CFast2.0, SATA3, MLC

DEN 5446.80

Капацитет : 256 GB.Брзина : Гласи : 515 MB / s, Пишува : 160 MB / s.Напишете заштита : Не.Боја : Без Боја.Адаптер од SATA ка�