• Свеж
КК-мол Идеи Во Животот Чад Слободни Ashtray без чад Прочистувач на Воздух Чад Пламен Пепел Послужавник - Батерија Управувана Преносни Користите Дома, Канцеларија, Рабо

КК-мол Идеи Во Животот Чад Слободни Ashtray без чад Прочистувач на Воздух Чад Пламен Пепел Послужавник - Батерија

DEN 544.56
Достапно е за нарачката

Стока

Помага Да Се Елиминира И Цигари И Пури Мириси.Вграден Филтер Систем Се Намалува Втора Рака Чад.Cordless Батеријата Работа Работи Насекаде.Мие Филтер За Долго-Траен Перформанси.Потребни 2 C Батерии (не се вклучени).Без Чад Ashtray Филтри За Цигари, Пури Чад.Смрди на Чад Во Ashtray и Филтри за тоа.Го Намалува Од Втора Рака Вдишување На Чад.Уживајте подобар атмосфера дома, во канцеларија, во ресторани или било каде на друго место со Бездимен Ashtray, која има вграден вентилатор кој смрди во чад и филтри тоа внатрешноста на ashtray.На бездимен ashtray е пренослив и батеријата управувани, така што може да биде поставен на било која локација ја како што сакате.Без чад Ashtray, Батерија Управува со вграден Филтер Систем се Намалува Втора Рака Чад и Пепел Мириси.Филтерот на бездимен ashtray е мие филтер дека е вклучена.Cordless Батерија Управувана Без Чад Ashtray Работи Насекаде.Дом, Канцеларија, Кујна, Авто, Камион RV итн.Без чад Ashtray Бара 2 -C големина на Батерии (Не се Вклучени).Големина на бездимен ashtray е 5 инчен Кол x 2.5 инчен Висока прибл.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата