• Свеж
MAGT Заклучување Цилиндри 65mm Бакар Еден Отворен за Заклучување Цилиндри Дрвени Спалната соба Заклучување на Вратата Цилиндар со Копчиња

MAGT Заклучување Цилиндри 65mm Бакар Еден Отворен за Заклучување Цилиндри Дрвени Спалната соба Заклучување на

DEN 494.16
Достапно е за нарачката

Стока

БЕЗБЕДНОСТ НАДГРАДБА:Безбедносна заштита, сеопфатна надградба, 100 000 пати за да го отворите.СИЛЕН И ЗДРАВ: Ова заклучување на вратата цилиндар е направен од чист бакар, тоа е цврсти и издржливи.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ОТПОРНОСТ на КОРОЗИЈА:заклучување цилиндри со клучеви е направен од високо-квалитет бакар, има силна отпорност на корозија и не е лесно да ' рѓа.АНТИ-КРАЖБА И ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА:Значително го подобрува анти-кражба и леснотија на користење на бакар заклучување цилиндри.ДОЛГО СИГУРЕН ЖИВОТ:Прашкаста металургија материјал, коефициент на триење помеѓу површината на материјалот е мал, долг животен век и со сигурност.Безбедност за заштита, сеопфатна надградба, 100 000 пати за да го отворите.Направен од чист бакар, тоа е цврсти и издржливи.Направени од високо-квалитет бакар, има силна отпорност на корозија и не е лесно да ' рѓа.Значително го подобрува анти-кражба и леснотија на користење на заклучување цилиндри.Прашкаста металургија материјал, коефициент на триење помеѓу површината на материјалот е мал, долг животен век и со сигурност.

Особините

Condition:
100% Brand New
Material:
Copper
Color:
As picture shown
Length:
65mm(32.5/32.5)/2.6in
Packing size:
9.5*4*3cm/3.7*1.6*1.2in
Application:
Wooden doors, aluminum doors
Package List:
1 * Lock cylinder :
1 * Screw :
3 * Keys :
Please allow slight dimension difference due to different manual measurement. Thanks for your understanding! :

Најдобрите понуди во категоријата