• Свеж
USB C Автомобил Полнач, 30W PD + 2.4 Двојна Порта Брзо Полнење Автомобил Адаптер за полнење Тип C запалка приклучок за Полнач за iPhone 13/13 Pro/13 Про Max/13 Мини/12/12 Мини/ 12 11 Про Max XR X

USB C Автомобил Полнач, 30W PD + 2.4 Двојна Порта Брзо Полнење Автомобил Адаптер за полнење Тип C запалка приклучок

DEN 1437.60
Достапно е за нарачката

Стока

[Двојна Порта Полнач за Автомобил i Phone] - комбинација на PD 3.0 Автомобил Полнење Порта запалка приклучок за полнач брзо полнење најновиот i Phone 13 Серија и i Phone 12 Серија од 0% до 50% за само 30 минути.Совршен c тип на автомобил полнач за патување.4 Паметен автомобил полнење порт може да го полните вашиот i Phone 7/7 Плус/6/6 Плус/6 S/6 S Плус/5 30% побрзо од вообичаеното автомобил приклучок адаптер Совршен Автомобил Прибор за Патување PD 3. 12 Месеци Гаранција.4 Паметен USB-Порта, оваа двојна порта запалка приклучок адаптер може брзо полнење i Phone, android паметни телефони, i Pad, таблети и лаптопи на својата USB-C порта и истовремено да се наплаќаат вториот телефон на својот USB-порта.USB C Автомобил Полнач за i Phone 13/13 Мини/13 Pro/13 Про Max/12 USB C Полесни Полначот Спецификација Текст : AC 100–240 V 50/60 Hz USB-ЕДЕН Излез : 2.4 брзо полнење технологии во комбинација нека ти брзо полнење и новиот i Phone 13 12 Серија и стариот i Phone 7/6/6s во еден автомобил полнач plug Брзо Полнење за двете i OS Уреди (i Phone, i Pad) и Android паметни телефони (тип в уреди, micro usb уреди) 12 V-24 V Широк спектар на текст, погоден за автомобили, спортски автомобили, камиони и скоро сите возила.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата

256GB, CFast2.0, SATA3, MLC
  • Свеж

256GB, CFast2.0, SATA3, MLC

DEN 5446.80

Капацитет : 256 GB.Брзина : Гласи : 515 MB / s, Пишува : 160 MB / s.Напишете заштита : Не.Боја : Без Боја.Адаптер од SATA ка�