• Свеж
PAOSIMI Здраво Брат Смешно Зелена Американското Знаме, Тоа е Мојата Братче Запре Drawstring Торба Ранец Нерешено Кабелот Торба Sackpack Спортска Торба Салата Торба Големи Лесе

PAOSIMI Здраво Брат Смешно Зелена Американското Знаме, Тоа е Мојата Братче Запре Drawstring Торба Ранец Нерешено

DEN 237.12
Достапно е за нарачката

Стока

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Издржливи материјали-Направени од издржлив, лесен полиестер материјал, нашите мултифункционален drawstring кеси се обично најпопуларните избор за студентите или фитнес зависници кои имаат тенденција да се носат тешки предмети.Нашите чанти се популарни за нивните засилен крои и силна drawstring.Голем капацитет-ако тоа што го сакате е еден лесен-за-пристап tote торба со простор за сите потреби, главниот drawstring затворање кутија е приближно (L : 36cm * H : 43cm) многу погоден за поголеми предмети, како што се додатоци, крпи, чевли, вода во шишиња, итн.Овие се drawstring на Стилски кеси дома.На уникатен и динамичен дизајн е многу погодна за нашите модни љубовници.Торба е супер симпатична и ќе го привлече вашето внимание за време на патувањето.Нашата нова drawstring торба серија е полна со бои и уникатни модели.Разноврсна-нашите тинејџер drawstring кеси се погодни за секоја прилика.Овие кеси се големи во големината и светлината во тежина и станаа идеал додатоци за секојдневна употреба.Кога ќе се истражуваат различни активности, вклучувајќи кампување, патување, пешачење, трчање, итн., овие кеси се совршен за чување на разни спортски од јога, фитнес центар, базен на училиште со спортска опрема.Не само што може да plug влажни крпи, но исто така, можете да носат патики.Drawstring печат џебови-нашата симпатична drawstring кеси се специјално дизајнирани за возрасни и деца, кои патуваат често.На лесни ткаенини обезбедува удобен и одговара носи искуство во текот на денот.На drawstring се наоѓа на секоја страна од кесата и лесно можат да бидат сместени на задниот дел или на едно рамо.Ако е потребно, на drawstring може да се прилагоди за да се направи повеќе погодна.Моден лесни платно/најлон ткаенина спортски drawstring daypacks ранец.Надворешниот Материјал : најлон Големина : Висок 43cm / Должина 36 см Пол : унисекс се Справи со тип : drawstring Пакетот Вклучува : 1 компјутер daypack Топло Совети : 1.Вистинската боја на ранец можеби малку разлика од сликата покажува поради различни monitor settings или како одраз на светлината кога снимање. 2.Ве молиме овозможи 1-2 см различни за мерење поради различни мерни методи. 3.Ве молиме оставете малку мирис на кожа/текстилни ткаенини од нов производ,ќе исчезнат по неколку дена.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата