• Свеж
LIXBD Четка за заби У Облик на Детска Четка за заби Чистење на Забите Алатка Мек Силикон Чистење на Заби за Деца Присутни Услуги Сина (Боја : Розова)

LIXBD Четка за заби У Облик на Детска Четка за заби Чистење на Забите Алатка Мек Силикон Чистење на Заби за

DEN 191.76
Достапно е за нарачката

Стока

Совршена големина на дршката е погодна за вашите деца мали раце, лесно и удобно да се одржи.Светла боја и посебната форма е привлечна за деца, намалување на нивната отпорност на четкање заби.Забавен начин да ги охрабри добра орална нега навики рано за деца.Тоа може ефикасно чистење на забите, без повреда на непцата и заштита на забната глеѓ.Дупка ви овозможува лесно тоа на ѕидот, имајќи го суви и чисти.Description Do сакате да им даде на вашето дете подарок?Потоа, нашите прирачник U - тип четка за заби е еден од најдобрите избори за вас.Користење на здрави материјали, тоа е сигурна и безбедна.Целото тело може да се мијат без нечистотија.Преносни да се извршат.Features Material : PP, силикони.Големина : 10. 00 X5. 00 X2. 00cm/ 3. 93 X1. 97 X0. 79in.Пакет Including Toothbrush У Облик на Деца, Детска Четка за заби Чистење на Забите Алатка Мек Силикон Чистење на Заби за Деца' s Присутни Услуги Blue This производ, обично се спроведуваат во рок од 7-15 дена и се врати безусловно во рок од 30 дена.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со мене, ти благодарам!Ако како подарок за девојка, пријател, љубовник, соученичка на наставниците, девојка, ве молиме контактирајте ме и јас ќе го користи подарок завиткување за вас да брод.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата