• Свеж
Sntieecr 3 Пакет 10 Инчен Метал Флорални Обрачот Венец Ресни Златен Занает Обрачот Прстени за Правење Венец Оркестарот, Сон Catchers и Ресни Ѕид Виси Занаети

Sntieecr 3 Пакет 10 Инчен Метал Флорални Обрачот Венец Ресни Златен Занает Обрачот Прстени за Правење Венец

DEN 191.76
Достапно е за нарачката

Стока

Цветни обрачот венец : Доаѓа со 3 pack златни метални прстени, дијаметар е прибл. 10 инчи/ 25 см, погодна големина за изработка на убава Божиќ венец дизајни, ресни ѕид hangings или DIY сон catcher.Боја : метални обрачи се злато во боја едноставно и никогаш не излезе на стил, лесно да одговара со вашиот сладок дом, канцеларија или свадба декорација.Материјал : Направен од цврсти метали и издржливи.Површината е стаклен да се спречи оксидација и ' рѓа отпорни.Дебелината на секој прстен е 3мм, силна и не е лесно да се биде прекината или форматот се издолжува.DIY занает карики : Можете да го користите ткаенини, панделки, растенија и други материјали обвиткана околу метални прстени за да се создаде било неверојатно исклучителна занаети, која може добро да се развие вашата рака-на способност и креативни, која е единствена и око-фаќање на занаети може добро да декорирате вашиот дом или партија.Широк апликации : метал обрачот прстени совршен за вас DIY оркестарот проекти, може да се отвори вашиот ум да се направи Божиќ венец, флорални обрачот венец, сон catcher, ресни занает, растенијата закачалки и други занаети, можете да лесно да се добие око-фаќање на занает, да ги обесува на вашиот sweet home.Sntieecr 3 Пакет 10 Инчен Големите Метални Флорални Обрачот Венец Ресни Злато Обрачот Прстени за Правење Божиќ Свадба Венец Оркестарот и DIY Сон Catcher Ѕид Виси Занаети Карактеристики : 3 Pack метал занает, карики, совршен поставено за DIY decors, ѕид виси занаети, свадба венец, ресни виси занаети, сон catcher и повеќе други неверојатни занает што може да се замисли Можете да го користите метални прстени со твоите љубители, пријатели, семејство и деца заедно за да направи уникатна и значајна занает и украсете го вашиот дом, канцеларија или било која страна, кој исто така може да се развие вашата рака-на способност и креативни Карактеристики : Материјал : Здрав метална Боја : Злато Дијаметар : 10 инчи/ 25 см Дебелина : 3 мм Пакет се вклучени : 3 x Метални Прстени.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата