• Свеж
Едноставен Модерен Слаби Може да Кулер за Тенок Пиво и Тешко Selzer | Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик Пијат Sleeve Holder за 12oz Тенок Лименки | Ranger за Собирање |Кабер?

Едноставен Модерен Слаби Може да Кулер за Тенок Пиво и Тешко Selzer | Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик

DEN 311.76
Достапно е за нарачката

Стока

Вакуум Изолирани : Задржува вашата пијат ладно за подолго време, се спречува кондензација, ја елиминира потребата за coasters, и најдобро од сите - ги држи рацете од добивање на настинка.Силиконски Зафат Технологија : Чувар Може да Кулер е сите на едно парче благодарение на силиконски зафат технологија направи за да се обезбеди вашиот пијалок за лесно да пие.Едноставно sip вашиот може во ладилникот може да и уживајте во вашиот ладен ладни пијалаци!.Тенок 12oz : се Вклопува сите 12oz слаби лименки вклучувајќи Бела Ноктот, Навистина, Michelob ултра, ред Бул, како и повеќето други зачинети тешко seltzers, пенливо вода, или газирани енергетски пијалаци.Sip во Стил : Уживајте во вашиот пијалок со дизајн за да одговара на вашата личност, или да се погледне за нашите лиценцирани МАК и Колегиум Може да Ладилници да го претставува вашиот омилен тим.Ние Постоиме за да ги Даде Великодушно : Едноставен Модерен е изграден на служат вие, нудат извонредна вредност, и давање на повеќе од 10% од добивката.Сите производи се покриени со ограничена доживотна гаранција.Попуштат отвори ладна една, и чувајте го на студено со нови Едноставен Модерен Ranger Може да Ладилници.Ние ги зеде нашите изолирани од не ' рѓосувачки челик шише и гимнастик технологија и создадени може да носители во две големини, кои ќе се задржи конзервирана ледени пијалоци.Само притиснете го вашиот омилен пијалок во Ranger Може да Кулер, поп ја отвори и почне да пие!На силиконски прстен на отворањето на Чувар ќе го задржи вашето пијат безбедно место.Едноставен Модерен Ranger Може да Ладилници задржи досадни кондензација на вашиот може или шише во заливот и се елиминира потребата за coasters.Плус, тие ќе ги задржи вашите раце и прсти од добивање ладна како ви се пие.Достапни во две големини : Редовни и Тенок.Редовните одговара на стандард 12oz лименки, и Тенок е совршен за 12oz слаби лименки.Овие може да ладилници не ги собира во шишиња.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата