• Свеж
4 ПАРЧИЊА Сирење Нож во Собата, од не ' Рѓосувачки Челик Сирење Slicer Машина Засилувач Вилушка,Сирење Алатка за Собирање (1)

4 ПАРЧИЊА Сирење Нож во Собата, од не ' Рѓосувачки Челик Сирење Slicer Машина Засилувач Вилушка,Сирење Алатка

DEN 407.76
Достапно е за нарачката

Стока

Материјал : не ' Рѓосувачки челик.Пакет:4pcs.Едно Парче дизајн од сечилото да се справи го прави супер лесен за рака мие, нема скриени катчиња или празнини кои се тешко да се исчисти.Едно Парче дизајн од сечилото да се справи без сегментирано калапи продукција која нуди трајни и фирма способности на ножеви.Метал сирење нож во собата е многу лесно да се чисти.Само користете мека крпа за миење и избрише тоа,не треба да ги чуваат во влажно место, ве молиме бидете сигурни да го задржи тоа се исуши по чиста нив,ќе биде многу долг живот време!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата