• Свеж
LEDdess Виножито LED Случај Фан со Контролер за CPU Ладилник, Вода и Систем за Ладење и Радијатори(2 парчиња RGB Фанови, 2 парчиња led Ленти, 4-та Генерација Далечински Управува

LEDdess Виножито LED Случај Фан со Контролер за CPU Ладилник, Вода и Систем за Ладење и Радијатори(2 парчиња

DEN 1363.20
Достапно е за нарачката

Стока

Висок Проток на Воздух : 1400 RPM, Повеќе погодна за Вода за Ладење, 120/240/360mm Радијатори и ПРОЦЕСОРОТ Воздушен Кулер.На повеќе Начини : преку RF Далечински Контролер, се попогодни за да ја прилагодите бојата промени брзина, brighness, боја режими и Виножито режим.Карактеристики : DS центар кутија може да sync до боја на 10 x Виножито фанови и 2 x Виножито LED лента уреди.Лесно се Инсталира : 120 mm вентилатор, 8 силикони шок влошки се осигура дека на навивачите ќе не вибрира кога се работи.На LEDdess Виножито Фанови Осветлување Комплет Уникатен Ореол Лак во облик на Рамка Покажува Horgeous и Живописни Визуелен Ефект.LEDdess Виножито led фанови не само што може да обезбеди убава светлосни ефекти, но исто така нудиме чувствувате кулер перформанси.Серијата доаѓа со ДС RGB контрола кутија која може да го поддржи до 9 x RGB фанови и 2 x RGB LED уреди.Исто така, корисниците можат да користат вклучени 3-во-1 далечински управувач за лесно да одберете preferred RGB светлосни ефекти, бои и брзината на вентилаторот, нема софтвер или на СТАН е потребна. * 120 MM вентилатор tuned за високо-струење и голем волумен ладење. * Шарени LED светло дизајн. * Обезбедува подобри перформанси во текот стандарден случај фанови. * Ултра-тенок вентилатор, ножеви се обезбеди помалку вибрации, бучава и турбуленции. * Лесно да се промени боја на владата, ефект брзина и брзината на вентилаторот преку контролер. * Висок-брзина на ротација, да се донесе одличен ефект на ладење на шасија во исто време различни бои.Ако треба да се задржи виножито режим, ве молиме притиснете на пурпурна копчето(Долниот лев агол) за повеќе од 3seconds.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата