• Свеж
MagiDeal 5Pcs Дрвени Велигден Јајце Стои Фах Носители Деца Претендираат Игра Дома Декорација

MagiDeal 5Pcs Дрвени Велигден Јајце Стои Фах Носители Деца Претендираат Игра Дома Декорација

DEN 191.76
Достапно е за нарачката

Стока

Сосема нов и висок квалитет. 5 Pcs дрвени јајце стои, додаток производи за дрвени јајца ние продаваме.Способност : интелигенција развој, corretly, интерес одгледување, родител-дете комуникација, интерактивна играчки, алчни, , рака-око координација, способност за обука, визуелни и други способност.Опис : - Сосема нов и висок квалитет на - 5 Pcs дрвени јајце стои, додаток производи за дрвени јајца ние продаваме - Способност : интелигенција развој, corretly, интерес одгледување, родител-дете комуникација, интерактивна играчки, алчни, , рака-око координација, способност за обука, визуелни и други ability Size Табела : 3.3*3*3cm Package Вклучува : 5 x Дрвени Јајце Stands Note : Забелешка : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и набљудувачите brightness/contrast settings и сл., на тон на боја на веб-сајтови, фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.Исто така, ве молиме оставете мала разлика во големината која може да предизвикана од рачно мерење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата

256GB, CFast2.0, SATA3, MLC
  • Свеж

256GB, CFast2.0, SATA3, MLC

DEN 5446.80

Капацитет : 256 GB.Брзина : Гласи : 515 MB / s, Пишува : 160 MB / s.Напишете заштита : Не.Боја : Без Боја.Адаптер од SATA ка�