• Свеж
1pcs 100-240V AC да DC Адаптер за Полнач ЕУ/САД plug 5.5 mm×2.1 мм,5V,ЕУ 0.5 A

1pcs 100-240V AC да DC Адаптер за Полнач ЕУ/САД plug 5.5 mm×2.1 мм,5V,ЕУ 0.5 A

DEN 1987.20
Достапно е за нарачката

Стока

Потекло : CN(Потекло)Излезниот Напон : 3v 4.5 v 5v 6v 7.5 v 9v 12v Certification : CCCMaterial : plastic Output Сигнал : DCItem Тип : Осветлување Transformers Input Сигнал : ac Input Напон : 85-265v Input : 100 V~240 V 50~60 Hz Plug спецификации : ЕУ/САД plug Adapter конектор : во внатрешноста на позитивниот (+).Отворено негативниот (-) DC plug 5.5 mm×2.5 mm External Дијаметар на DC приклучок : 5.5 мм.Внатрешен дијаметар : 2,5 mm.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата