• Свеж
ДС 120MM RGB Случај Фанови Светлина, LED Молчи Вентилатор за Компјутер Случаи, PC Случај, CPU Кулери (2 парчиња 30CM LED Лента, 2 парчиња ЛЕД Фанови, F Серија)

ДС 120MM RGB Случај Фанови Светлина, LED Молчи Вентилатор за Компјутер Случаи, PC Случај, CPU Кулери (2 парчиња

DEN 648.00
Достапно е за нарачката

Стока

Проток на воздух : брзината на 1000-1300 RPM.Sync Светлина : Еден Копче за да ја Смените LED лента и фанови LED Исчезнат режим брзина или осветленоста.Лесно се Инсталира : Стандард 12 CM Големина-Компатибилен со пазарот повеќето од PC случај.Карактеристики : Молчи Намалување на Шумот, Дека 8 Амортизацијата на Силиконски Влошки Фиксни на Двете Страни на Фан Рамка Е да се Намали Бучавата на Поларизација Моторни Вибрации.LEDdess Модел RGB LED Вентилатор за Компјутер Случаи, Долг Живот CPU Кулери, PC LED Светла.LEDdess фан може да обезбеди убава светлосни ефекти.Серијата доаѓа со ДС IR RGB контрола кутија која може да го поддржи до 9 x RGB фанови или 9 x RGB LED уреди.Ново надградена верзија обезбедува поддршка за поврзување со матичната плоча со 4 PIN-RGB-HEADER, кои може да бидат контролирани од страна на матичната плоча софтвер : MSI Мистика Светлина RGB, ASUS Аура RGB, Gigabyte RGB Мешање, ASROCK Polychrome RGB.ASUS.H270 F/G,H370 F/PRO,.Z270 E/F/G/I/A/AR,Z370 A/E/F/PLUG,Z390 H/PRO/ПЛУС,.B250 F/јас, B350 F/јас,B360 ПЛУС/F/H/PRO/G,B450 ПЛУС/F/I,.X299 Делукс/A/XE/E/Mark 1,X370 Pro/F/јас,X399 A/E,X470 Плус/PRO/F/I. MSI.Z270 ИГРИ М5/ M6 AC/ M7/ PRO ЈАГЛЕРОД, Z390 ИГРИ ПРО ЈАГЛЕРОД/ PRO ЈАГЛЕРОД AC,ИГРИ EDGA AC,TOMAHAWK,АЦЕ, Z370 ИГРИ М5/ PRO ЈАГЛЕРОД/ PRO ЈАГЛЕРОД AC,KRAIT ИГРИ,TOMAHAWK,SLI ПЛУС,PC PRO.X299 ИГРИ M7 ACK/ PRO ЈАГЛЕРОД/ PRO ЈАГЛЕРОД AC,TOMAHAWK/ TOMAHAWK AC/ TOMAHAWK АРКТИКОТ, X399 СОЗДАВАЊЕ,SLI ПЛУС,ИГРИ ПРО ЈАГЛЕРОД AC, X470 ИГРИ M7 AC/ PRO ЈАГЛЕРОД/ PRO ЈАГЛЕРОД AC/ PRO/ ПЛУС, X570 ИГРИ ПЛУС.H270 ИГРИ ПРО ЈАГЛЕРОД, H370 ИГРИ ПРО ЈАГЛЕРОД/ PRO/ ПРИКЛУЧОКОТ.B250 ИГРИ ПРО ЈАГЛЕРОД, B360 ИГРИ ПРО ЈАГЛЕРОД/ PRO/ PLUG, B450 ИГРИ ПРО ЈАГЛЕРОД AC ,TOMAHAWK.итн. 120 MM вентилатор tuned за високо-струење и голем волумен ладење.RGB LED светло дизајн, компатибилен софтвер за контрола на светлина промени.Обезбедува подобри перформанси во текот стандарден случај фанови.Ултра-тенок вентилатор, ножеви се обезбеди помалку вибрации, бучава и турбуленции.Лесно да се промени боја на владата, ефект брзина и промена на бојата брзина преку контролер.Висока-брзина на ротација, да се донесе одличен ефект на ладење на шасија во исто време различни бои.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата