• Свеж
1Set Врата Заклучување Цилиндри Анти-Кражба Влезот Метал Заклучување на Вратата со 3 Копчиња за Дома Лесно да се Инсталира (Боја : ГД)

1Set Врата Заклучување Цилиндри Анти-Кражба Влезот Метал Заклучување на Вратата со 3 Копчиња за Дома Лесно да

DEN 1440.00
Достапно е за нарачката

Стока

Направени од високо-квалитетен материјал, издржлив, цврст, здрав и има долг животен век.Солидна копчето, се чувствуваат удобно, мазна ротација, се повеќе издржливи.Усвојување на мулти-слој electroplating процес, униформа за заклучување цилиндри површина, таписерии и сјајна.Guard анти-кражба џамлии, безбедно и лесно отворање.Таа е погодна за домашни соба, спална соба, врата, дневна соба употреба.Материјал : Metal Size : 70x29mm/2.7x1.1in Color : Сребро, Злато(Изборен)Број : 1 Set Package Вклучува : 1 x Вратата Цилиндар Lock3 x Keys Hello, откако купувачот места на ред, ние ќе го испратам до вас, како е можно поскоро.Осветлувањето може да биде во ред за други причини.Ве молам прости ми.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата