• Свеж
Dell SSD М. 2 PCI-e 2X Цврста Состојба Складирање Адаптер Картичка [PN: 0NTRCY / 023PX6]

Dell SSD М. 2 PCI-e 2X Цврста Состојба Складирање Адаптер Картичка [PN: 0NTRCY / 023PX6]

DEN 3312.00
DEN 3546.48
-7 %
Достапно е за нарачката

Стока

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Опфаќа нова Цврста Состојба диск на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад.Dell SSD М. 2 PCI-e 2 X Цврста Состојба Складирање Адаптер Картичка.PN : 0 NTRCY / 023 PX6. Dell SSD М. 2 PCI-e 2 X Цврста Состојба Складирање Адаптер Картичка [PN : 0 NTRCY / 023 PX6].

Особините

Најдобрите понуди во категоријата