• Свеж
Паркер Hannifin 249F-6-6-pk5 Екструдиран Машки Лактите, На 90 Степен, Месинг, 45 Степен Одблесокот Фитинг, 3/8 Одблесокот Цевка x 3/8 Машки Конец (Пакување од 5)

Паркер Hannifin 249F-6-6-pk5 Екструдиран Машки Лактите, На 90 Степен, Месинг, 45 Степен Одблесокот Фитинг, 3/8

DEN 861.36
Достапно е за нарачката

Стока

Сите месинг изградба.Фалсификувани ореви за ладење апликации.Долго ореви за вибрации.U.L.Наведени за запаливи течности.Метал-да-метал печат.Производот е екструдиран машки лактите, на 90 степен, Месинг, 45 степен одблесокот фитинг, 3/8 инчи одблесокот цевка x 3/8 инчи машки конец.Се одликува со сите Месинг изградба, фалсификувани ореви за ладење апликации, долго ореви за вибрации, У Л Наведени за Запаливи течности, метал-да-метал печат.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата