• Свеж
Dell SSD NVMe М. 2 PCI-e 2X Цврста Состојба Складирање Адаптер Картичка 23PX6 NTRCY

Dell SSD NVMe М. 2 PCI-e 2X Цврста Состојба Складирање Адаптер Картичка 23PX6 NTRCY

DEN 3546.48
Достапно е за нарачката

Стока

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Опфаќа нова Цврста Состојба диск на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад.Dell SSD NVMe М. 2 PCI-e 2x Цврста Состојба Складирање Адаптер Картичка 23 PX6 NTRCY За Dell Прецизност T5810 T7810 T7910 T5820 T7820 T7920 Чисти тестирани повлекува.Објектот може да има ситни козметички гребнатини.Купи со доверба, овој дел бродови со 30 ден пари гаранција за враќање на, и на 90-ден гаранција.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата

256GB, CFast2.0, SATA3, MLC
  • Свеж

256GB, CFast2.0, SATA3, MLC

DEN 5446.80

Капацитет : 256 GB.Брзина : Гласи : 515 MB / s, Пишува : 160 MB / s.Напишете заштита : Не.Боја : Без Боја.Адаптер од SATA ка�