• Свеж
Cuccio Про T3 Само Израмнување Искра Гел - Сини Зима 0.25 Оз

Cuccio Про T3 Само Израмнување Искра Гел - Сини Зима 0.25 Оз

DEN 283.68
Достапно е за нарачката

Стока

Тип На Производ : Убавина.Објектот Пакет Димензија : 4.6 cm L X 5.4 cm W X9.0 см Х Точка Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Сад.Содржи УВ brighteners и satilizers за не-yellowing формула.Неговата силна формула обврзници на ноктите и создава акрилик како сила, но со повеќе флексибилност од акрил.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата