• Свеж
304 Нерѓосувачки Челик Плоштадот Главата Dinnerware, Десерт, Торта Шеќер, Лажичка Кафе, Coffeeware Лажичка Мешајќи Со Лажица(Црна)

304 Нерѓосувачки Челик Плоштадот Главата Dinnerware, Десерт, Торта Шеќер, Лажичка Кафе, Coffeeware Лажичка Мешајќи

DEN 45.12
Достапно е за нарачката

Стока

ГОЛЕМИНА : 13*1.6 cm.МАТЕРИЈАЛ : 304 од не ' рѓосувачки челик.БОИ : Сребрена / Златниот / Golden Rose / Multicolor / Црна.ПРИМЕНА : Погоден за muffins, лимонада iced чај, ледено кафе, млечни напивки, јогурт.ЗАДОВОЛУВАЊЕ на ГАРАНЦИЈА : Вашата комплетна сатисфакција е нашиот приоритет број еден.Ако какво било прашање со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас.Пакетот Вклучува : 1 x Teaspoons Size : 13*1.6 cm Material : 304 од не ' рѓосувачки steel Color : Сребрена / Златниот / Golden Rose / Multicolor / Black Type : Teaspoons Features : Умре-фрлија гради.Светла и Elegence.Вовед : Огледало полирање процес; дебели челични фалсификување, абење и отпорност на корозија, без страв од влага, може да се мијат постојано, материјалот е густа и не е лесно да се скрши, производот е светлина и дршката е мазна.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата