• Свеж
GOODKSSOP Анти- ' Рѓа Издржлив Велосипед & Мото Handlebar Телефон Планината, Алуминиум Легура Велосипед паметен Телефон Универзален Држач за iPhone, Samsung и Други GPS Стојат 4-7inch Ур

GOODKSSOP Анти- ' Рѓа Издржлив Велосипед & Мото Handlebar Телефон Планината, Алуминиум Легура Велосипед паметен

DEN 359.76
Достапно е за нарачката

Стока

* Користете ги шрафовите за да се поправи на заградата повеќе цврсто.* Специјални завртки да може ефективно да се спречи другите од демонтирање на планината кога се на отворено. * Шест Рабови се дизајнирани со Орел Канџи,кои го прават вашиот мобилен телефон да биде многу подобро заштитени.Без разлика колку е трнлив патот услови се, на велосипед Телефон Носителот гарантира стабилност додека велосипедизам. Одлична Услуга * Ние сме посветени на обезбедување на нашите клиенти со високо квалитетни производи, ние сме посветени на обезбедување на вашето целосно задоволство. * Без разлика колку е трнлив патот услови се, на велосипед Телефон Носителот гарантира стабилност додека велосипедизам.* Користење на electroplated метал процес и Анти- ' рѓа дизајн. Добро Дизајниран * планината Амортизирање лепило patch за менгеме може да се намалат вибрациите, како и да се избегне телефон површината на гребнатини. * Опремени со различни големини на handlebar менгеме подлошки за да одговараат на разни handlebar големини.Велосипед телефон планината може да се користи додека вие седите во шатор, возење велосипед или моторцикл отворено возење велосипед, Туркање на шетач, Ајде ќе уживате во удобноста и задоволството во секое време.Опремени со различни големини на handlebar менгеме подлошки за да одговараат на разни handlebar големини.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата

256GB, CFast2.0, SATA3, MLC
  • Свеж

256GB, CFast2.0, SATA3, MLC

DEN 5446.80

Капацитет : 256 GB.Брзина : Гласи : 515 MB / s, Пишува : 160 MB / s.Напишете заштита : Не.Боја : Без Боја.Адаптер од SATA ка